Komfortowa alternatywa rozliczania PIT-u

0    Bez kategorii  admin
Komfortowa alternatywa rozliczania PIT-u
03 Sty
12:00
W dzisiejszych czasach coraz więcej czynności robimy obracając się w wirtualnej rzeczywistości. To bardzo przystępne mieć możliwość załatwiać istotne dla nas czynności siedząc przez ekranem komputera. Jeśli zatem korzystacie Państwo, na co dzień z dóbr techniki pod postacią wykonywania internetowych zakupów lub zlecania internetowych przelewów w banku, nadszedł też czas na elektroniczne składania deklaracji podatku dochodowego od osób fizycznych.

Pitax.pl - rozliczenie PIT online

Dzięki przygotowanemu przez nas programowi coroczne rozliczenie odbędzie się prędko i sprawnie jak nigdy wcześniej. Poniższe informacje ułatwią Państwo zrozumieć zasady jego funkcjonowania, a niezdecydowanych przekonać do przejścia na elektroniczną formę rozliczeń.

Najprzód wybierają Państwo typ składanego zaznania podatkowego. Jeżeli nie wiedzą Państwo jak wypełnić PIT 37 bądź podatek dochodowy od osób fizycznych trzydzieści sześć, albo nie wiedzą Państwo, czym różnią się wspomniane formularze, należy pieczołowicie zapoznać się z informacjami zamieszczonymi w naszym programie. Informacje te mają za zadanie ułatwić Państwu proces wypełniania oświadczenia i udzielać potrzebnych wskazówek.

Uzupełniając formularz trzeba podać swoje dane oraz przedstawić wysokość i tytuł uzyskiwanych przychodów. Poza tym, nasz program daje możliwość skorzystania ze wszystkich należnych Państwu ulg, które wskazać należy w zeznaniu podatkowym. Na koniec należy jeszcze zdecydować się o ofiarowaniu 1% podatku na rzecz oznaczonej organizacji pożytku publicznego.
« »