Kilka wskazówek odnośnie rozliczenia podatku dochodowego online, czyli e-rozliczenia

Kilka wskazówek odnośnie rozliczenia podatku dochodowego online, czyli e-rozliczenia
19 Gru
12:00
Czy jest ktoś jeszcze, kto nie słyszał jeszcze o czymś takim, jak e rozliczenie? Oczywiście chodzi tutaj o doroczne rozliczenie podatkowe z urzędem skarbowym, które dzięki przygotowanemu przez nas specjalnemu narzędziu można dokonać siedząc przed monitorem własnego laptopa. Dzięki nam nie będą Państwo już musieli stać w długaśnych kolejkach na poczcie bądź urzędzie skarbowym oraz zaznawać stresów powiązanych z manualnym uzupełnianiem zeznania podatkowego.

Pitax.pl - rozliczenie PIT online

Dołożyliśmy też wszelkich starań, by ryzyko uczynienia jakiegokolwiek błędu w trakcie wypełniania deklaracji pomniejszyć do najniższego poziomu, w związku, z czym można posiadać gwarancję, że ominie Państwa konieczność składania możliwych korekt.

Działanie programu jest wyjątkowo banalne i nikomu nie powinno sprawić żadnych trudności. Najlepiej przekonać się o tym samemu, ponieważ uzupełnienie formularza podatkowego zająć może jedynie kilka chwil. Program krok po kroku poprowadzi Państwa przez calutki proces uzupełniania deklaracji. Pierwszym krokiem jest wybór rodzaju oświadczenia i zorientowanie się, jakie papiery będą Państwu konieczne podczas dalszego uzupełniania przymusowych rubryk.

Gdy zrobią Państwo błędy, to, kiedy nie będą polegać one tylko na błędnym wpisaniu odpowiednich wartości liczbowych, program powinien zweryfikować je na bieżąco pokazując miejsce ich zrobienia i rodzaj poprawy. Podczas wypełniania formularza wybrać można także wszystkie przysługujące Państwu ulgi podatkowe oraz ofiarować 1% podatku na dofinansowanie wybranej fundacji społecznej.
»